Atribuită Cumpărare directă

ALGIFEN SOL.INJ. 5ML X 5FI (COMBINATII) -20 cut*5fiole (100 fiole) ALGOCALMIN 1G/2ML 5FI X 2ML (METAMIZOLUM NATRICUM) -100 cut*5fiole (500 fiole) SULFAT DE ATROPINA 1MG/ML SOL.INJ. 1ML X 5FI TAKEDA (ATROPINUM) -10 cut*5fiole (50 fiole)

Număr anunț
DA26124250
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA IALOMITA (CUI 7639762)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33661200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.246,80 RON
Valoare atribuită
1.246,80 RON
Data publicării
12.08.2020 00:00
Data finalizării
13.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.246,80 RON

din 1.246,80 RON estimat