Atribuită Cumpărare directă

Cartus negru HP C9396AE, cod 88XL; cartus magenta HP C9392AE, cod 88XL; cartus magenta HP C4908AE, cod 940XL; cartus yellow HP C4909AE, cod 940XL.

Număr anunț
DA26111538
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII CRIOGENICE SI IZOTOPICE - ICSI RM. VALCEA (CUI 2538104)
Furnizor / câștigător
XEROSERVICE SRL (CUI 13875660)
Cod CPV
30192113-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
691,59 RON
Valoare atribuită
691,59 RON
Data publicării
10.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

691,59 RON

din 691,59 RON estimat