Atribuită Cumpărare directă

PRELUNGITOR 3X1,5MM 3PRIZE+2USB 1,5M 1BUC X 24.7899 CABLU ALIMENTARE BANDA LED 5BUC X 10.0000 CABLU ALIMENTARE BANDA LED 5BUC X 9.2437 ELECTROZI SPEEDARC 2,5X350 4,5KG X 12.5210 TEAVA RECTANG .50X30X2 126M X 8.3193

Număr anunț
DA26138175
Autoritate contractantă
COMUNA PANACI (PRIMARIA PANACI) (CUI 4326892)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.225,59 RON
Valoare atribuită
1.225,59 RON
Data publicării
13.08.2020 00:00
Data finalizării
14.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.225,59 RON

din 1.225,59 RON estimat