Atribuită Cumpărare directă

Tratamentul simptomatic al rinoconjunctivitei alergice (sezoniere şi perene) şi urticariei. Borenar este indicat la adulţi şi adolescenţi (cu vârsta de 12 ani şi peste).. PREZENTA TINE LOC DE COMANDA SCRISA VA RUGAM EXPEDIATI

Număr anunț
DA26117951
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
Furnizor / câștigător
BIO EEL SRL (CUI 1199107)
Cod CPV
33690000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
333,60 RON
Valoare atribuită
333,60 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
13.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

333,60 RON

din 333,60 RON estimat