Atribuită
Cumpărare directă
Emblema pentru mânecă se confecţionează din material textile,pe fond de culoare bleu, având în partea superioară inscripţia “POLIŢIA LOCALĂ”, sub care este trecut numele localităţii,lamijloc stema României, încadrată cu un rând de lauri, iar în partea inferioară se scrie“ROMÂNIA”.
- Număr anunț
- DA26122665
- Autoritate contractantă
- Politia Locala Brasov (CUI 17439800)
- Furnizor / câștigător
- TACTICA OUTDOOR SRL (CUI 34994508)
- Cod CPV
- 35811200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.287,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.287,50 RON
- Data publicării
- 11.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.