Atribuită Cumpărare directă

DEZINFECTANT MASINI HEMODIALIZA PE PAZA DE ACID ACEYTIC SI PEROXID DE HIDROGEN.

Număr anunț
DA26120637
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
Furnizor / câștigător
DIRECT PHARMA LOGISTICS SRL (CUI 31647962)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.987 RON
Valoare atribuită
2.987 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
14.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.987 RON

din 2.987 RON estimat