Atribuită
Cumpărare directă
- Conţine: amestec de alcooli (2-propanol şi 1-propanol) si alte substante bactericide. Activ: pe tot spectrul microbian: bacterii (inclusiv Mycobacterii), fungi, virusuri (HBV/HCV, HIV, Rotavirusuri, Adenovirusuri, Papova, Vaccinia, virusuri herpetice) Domenii de utilizare: dezinfectia obiectelor de inventar din orice material (metal nichelat, cromat, vopsit, lemn lustruit sau vopsit, material plastic, sticla, ceramica): mobilier de spital, laborator, brancarde, targi, carucioare, canapele de consultatii si tratament, mese de operatii, obiecte sanitare, clanţe de uşi, telefoane etc. dezinfectia aparaturii medicale din blocurile operatorii, laboratoare, sectii A.T.I., sali de nastere, sali de tratamente, cabinete medicale individuale şi cabinete stomatologice. dezinfectia dispozitivelor medicale, precum şi a stetoscoapelor,termometrelor, instrumentarului mic INCIDIN LIQUID: - compatibil cu toate materialele (mai putin Plexiglas si materiale sensibile la alcooli) - actiune ultrarapida de dezinfectare - miros placut - uşor de manipulat prin sprayere - Dozator sapun lichid reincarcabil Brand: AQA Choice Cod Produs: SD101 inox Dozatorul are carcasa din inox lucios si satinat. Acesta este prevazut cu vizor nivel si are inchidere cu cheie. DIMENSIUNI: 129× 110× 206mm CAPACITATE: 1000ML
- Număr anunț
- DA26121885
- Autoritate contractantă
- Centrul judetean de Cultura Prahova (CUI 2844383)
- Furnizor / câștigător
- SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 215,76 RON
- Valoare atribuită
- 215,76 RON
- Data publicării
- 11.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.