Atribuită Cumpărare directă

Cutie cu 1 flacon pulbere pentru solutie injectabila + 1 seringa preumpluta cu solvent pentru reconstituire (3 ani) NOVO NORDISK A/S DANEMARCA

Număr anunț
DA26150216
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "SFINTII DOCTORI COSMA SI DAMIAN" RADAUTI (CUI 4327367)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33621200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.490 RON
Valoare atribuită
14.490 RON
Data publicării
17.08.2020 00:00
Data finalizării
18.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.490 RON

din 14.490 RON estimat