Atribuită Cumpărare directă

DIRIGENTIE DE SANTIER la ob. "Modernizare si dotare Camin Cultural Lipanesti", in procent de 1,25% din valoarea C+M aferenta contractului de lucrari nr. 5682/19.06.2020

Număr anunț
DA26161380
Autoritate contractantă
PRIMARIA LIPANESTI (CUI 2845060)
Furnizor / câștigător
OGHINA ŞT. CONSTANTIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 26958890)
Cod CPV
71520000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,25 RON
Valoare atribuită
1,25 RON
Data publicării
19.08.2020 00:00
Data finalizării
19.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,25 RON

din 1,25 RON estimat