Atribuită Cumpărare directă

Achizitionam : Set mobilier individual UNIVERSAL REGLABIL 158 NUMAR DE REFERINTA: MSSU-158IN PRET DE CATALOG: 288,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: SET COD SI DENUMIRE CPV: 39160000-1 Mobilier scolar (Rev.2) DESCRIERE: Banca reglabila 90 buc Dimensiuni banca: 700x500 mm; Inaltime reglabila: 670-790mm; Structura: profil de 50x30x1,5mm din otel, imbinat prin sudura in camp protector de argon, vopsit in camp electrostatic. 15 bucati pentru SC.GIMN.NR1 VARSOLT

Număr anunț
DA26127079
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala nr.1 Vârsolt (CUI 21638410)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39160000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.320 RON
Valoare atribuită
4.320 RON
Data publicării
12.08.2020 00:00
Data finalizării
13.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.320 RON

din 4.320 RON estimat