Atribuită Cumpărare directă

UFS500-QP bol sup apse, 500ml, 25buc/set--5 lei+TVA *40 SETURI X 5 LEI=200 LEI + TVA UFS500C-QP-100 capac caserola 500ml pt supa, pse, 100buc/set—13.30 lei +TVA *20 SETURI X 13.30 LEI=266 LEI + TVA MB2-200-ALB caserola pse 2compartimente, 240x210x70 capac atasat, 200buc/set-alb—46 lei+TVA *5 SETURI X 46 LEI= 230 LEI + TVA CUT100 cutite albe16.5cm basic-ps—3.3 lei+TVA *10 SETURI X 3.3 LEI=33 LEI + TVA FUR100 furculite albe din plastic, 100buc/set—3.3lei+TVA *10 SETURI X 3.3 LEI=33 LEI + TVA LG100 linguri plastic 100/set basic-ps—3.3 lei+TVA *10 SETURI X 3.3 LEI=33 LEI + TVA PAH7OZALB pahar bauturi calde, 7oz, nepersonalizat, alb, 50buc/set—6.13 lei+TVA *20 SETURI X 6.13LEI=122.60 LEI + TVA mai putin

Număr anunț
DA26151727
Autoritate contractantă
COMPLEXUL SPORTIV NATIONAL "LIA MANOLIU (CUI 4203890)
Furnizor / câștigător
SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
Cod CPV
39222100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
917,60 RON
Valoare atribuită
917,60 RON
Data publicării
18.08.2020 00:00
Data finalizării
19.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

917,60 RON

din 917,60 RON estimat