Atribuită Cumpărare directă

MASCA / MASTI PROTECTIE TIP CHIRURGICALA 3 STRATURI 3 PLIURI ELASTIC IN STOC OFERTA ! conform cu descrierea publicata de furnizor in sistem pret/buc

Număr anunț
DA26125471
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Sapunari (CUI 3466375)
Furnizor / câștigător
SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
12.08.2020 00:00
Data finalizării
17.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat