Atribuită
Cumpărare directă
Serviciul de tel verde-retea inteligenta(1 buc )este un serviciu de telecomunicatii, care sa permita utilizatorilor sa acceseze gratuit un numar unic de tipul 0800... .Serviciul de telefonie fixa(16 linii voce fixa), necesar pentru comunicarea intre institutii sau in cadrul aceleasi institutii.Reteaua trebuie sa asigure transmiterea semnalului vocal intre oricare doi abonati, cu o anumita calitate a serviciului.Pretul estimat este unitar si nu include TVA.
- Număr anunț
- DA26134725
- Autoritate contractantă
- ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 64211000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.259,76 RON
- Valoare atribuită
- 16.259,76 RON
- Data publicării
- 13.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.