Atribuită Cumpărare directă

*TESTE RAPIDE - HBsAg, kit x25casete, ser/plasma, cod B11-20 TESTE RAPIDE-HBsAg / HBs Ag, ser/plasma, x25 casete, cod B11-20-STR TESTE RAPIDE-HIV 1/2, ser/plasma, x25 casete, cod C10-20 -STR Clostridium difficile, toxina A + toxina B, scaun, x25 casete

Număr anunț
DA26121575
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
Furnizor / câștigător
TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI 4134935)
Cod CPV
33124131-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
771,50 RON
Valoare atribuită
771,50 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

771,50 RON

din 771,50 RON estimat