Atribuită Cumpărare directă

2. DECK 4000 (ambalaj 750 ml) DECAPANT UNIVERSAL EXTRA-FORTE GEL 3. FERTAN (ambalaj 1 l) Convertor de rugină. 4. ADEZIV EPOXIDIC 5 MINUTE EPOXY (tub de 70 gr) 5. LÂNĂ DE OŢEL "EXTRAFINE 0000" (ambalaj 1 kg) 6. C 2000 (ambalaj 1 l) Tensioactiv Detergent Concentrat 7. CLEI DE OASE FORTE (ambalaj 1 kg) 8. GUMA DAMMAR (ambalaj 1 kg) 9. PERII DE FIBRĂ DE STICLĂ CREION THOMAS (ambalaj 20 buc.)

Număr anunț
DA26130509
Autoritate contractantă
MUZEUL JUDETEAN DE ISTORIE BRASOV (CUI 4384303)
Furnizor / câștigător
C.T.S. ROMÂNIA SRL (CUI 16809831)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
636,06 RON
Valoare atribuită
636,06 RON
Data publicării
12.08.2020 00:00
Data finalizării
13.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

636,06 RON

din 636,06 RON estimat