Atribuită Cumpărare directă

Stafide Telemea de vaca, produs natural din lapte de vaca; Unt masa 200 g, de calitate, in termen de valabilitate Usturoi uscat, sanatos, calitatea I

Număr anunț
DA26138674
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica pentru Persoane Adulte cu Handicap Nedelea (CUI 2843507)
Furnizor / câștigător
FLOLIV DISTRIBUTION SRL (CUI 27686041)
Cod CPV
03222115-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
495,30 RON
Valoare atribuită
495,30 RON
Data publicării
13.08.2020 00:00
Data finalizării
14.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

495,30 RON

din 495,30 RON estimat