Atribuită Cumpărare directă

Dorim sa achizitionam de la dvs asigurare CASCO OPEL MOVANO Capacitate cilindrica 2.299 cmc, masa maxima autorizata 3.890 KG, perioada 12 luni, prima anuala integrala 2.697 ron

Număr anunț
DA26127589
Autoritate contractantă
COMUNA SANTIMBRU (CUI 4562095)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.697 RON
Valoare atribuită
2.697 RON
Data publicării
12.08.2020 00:00
Data finalizării
13.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.697 RON

din 2.697 RON estimat