Atribuită
Cumpărare directă
Set tacamuri din plastic unica folosinta format din: cutit, furculita, lingura, servetel, ambalat individual in foaie de ceolofan,100 buc/set.Set tacamuri din plastic unica folosinta format din: cutit, furculita, lingura, servetel, ambalat individual in foaie de ceolofan,100 buc/set. Destinat serviciilor de catering, fast food, delivery home, etc. Destinat serviciilor de catering, fast food, delivery home, etc. Cutie prînz fara despartituri 240x140x70 mm[125b]Cutie meniu mare polistiren Ambalare - 125 buc Dimensiuni - 240 x 140 x 70 mm Ambalajele sunt destinate industriei catering, fast food si take away.; Bol supa alb, polistiren ( 100 buc )Boluri albe 473 ml din polistiren alimentar cu capac etans din polipropilena ce sunt recomandate pentru transport si servire supa, ciorba sau inghetata. Temperaturi de lucru : - 70-100 grade Celsius maxim 15 minute - 40-70 grade Celsius aproximativ 2 ore - pana la 40 grade Celsius aproximativ 24 ore mai putin
- Număr anunț
- DA26138421
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASANESC REGELE CAROL I COSTESTI (CUI 5172597)
- Furnizor / câștigător
- SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
- Cod CPV
- 39222100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 202,50 RON
- Valoare atribuită
- 202,50 RON
- Data publicării
- 13.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.