Atribuită
Cumpărare directă
MUFA COMPRESIUNE DN75 - 2 BUC;DOP COMPRESIUNE DN75 - 2 BUC;MUFA ELECTROFUZIUNE DN63-3BUC;TRANZITIE FILETATA FE DN63X2-3BUC;TEU REDUS ELECTROFUZIUNE DN110X63-3BUC;MUFA MIXTA COMPRESIUNE FI DN75X21/2''-3BUC;REDUCTIE INJECTATA DN140/110-1 BUC;MUFA ELECTROFUZIUNE DN110-1 BUC;MUFA REDUSA COMPRESIUNE DN75X63 - 2 BUC;ROBINET INCHIDERE SFERA FI-FE 2''-3BUC;TEAVA PEHD DN75 PN10 - 150ML
- Număr anunț
- DA26125764
- Autoritate contractantă
- COMUNA SASCUT (CONSILIUL LOCAL SASCUT) (CUI 4353161)
- Furnizor / câștigător
- REGENT SRL (CUI 14041094)
- Cod CPV
- 39300000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.361,96 RON
- Valoare atribuită
- 3.361,96 RON
- Data publicării
- 12.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.