Atribuită Cumpărare directă

Masca de protectie FFP2-protectie contra particulelor fine cu supapa de expiratie 3m "Cool Flow" Sticker eticheta podea delimitare distanta Masca protectie 3 pliuri 3 straturi

Număr anunț
DA26145628
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.268,80 RON
Valoare atribuită
2.268,80 RON
Data publicării
17.08.2020 00:00
Data finalizării
19.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.268,80 RON

din 2.268,80 RON estimat