Atribuită
Cumpărare directă
Denumire UM Cantitate Pret unitar Valoare Masca protectie, material netesut, 3 str, medical buc 200 0.92 184 Manusi Skin Blu PRO nitril nepudrate 100 buc/cut M GU118M cut 5 36.97 184.85 Manusi Skin Blu PRO nitril nepudrate 100 buc/cut L GU118L cut 4 36.97 147.88 FABI Sapun lichid cu dezinfectant 5 litri bid 1 62.18 62.18
- Număr anunț
- DA26138957
- Autoritate contractantă
- GRADINITA cu P.P. MAMARUTA (CUI 17968517)
- Furnizor / câștigător
- ACE DISTRIBUTION SRL (CUI 32231046)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 578,91 RON
- Valoare atribuită
- 578,91 RON
- Data publicării
- 14.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.