Atribuită Cumpărare directă

Achizitie produse de igiena personala Adapost de Noapte pt Copiii Strazii, conform PAL cu nr.42 din 10.08.2020

Număr anunț
DA26130372
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BIHOR (CUI 17091429)
Furnizor / câștigător
ROGESIL SRL (CUI 22004003)
Cod CPV
33700000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
123,20 RON
Valoare atribuită
123,20 RON
Data publicării
12.08.2020 00:00
Data finalizării
13.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

123,20 RON

din 123,20 RON estimat