Atribuită
Cumpărare directă
Produsele : stâlpi flexibili din cauciuc pentru delimitare cu înaltimea de 75 cm, culoare PORTOCALIE, Stâlpi realizati din poliuretan, rezistenti la radiatii UV. Înalțime 750 mm (H) Diametru baza 200 mm (Ø) Diametru stâlp 80 mm (Ø) Montaj dibluri Ø 10x18 mm Material Cauciuc Greutate 1,32 Kg Particularitati Culoare portocalie, banda reflectorizanta, flexibili. Produsele, diblurile, suruburile si transportul sunt incluse în pret. FURNIZARE la sediul Autoritatii contractante, oras Deta, str.Vicoriei, nr.32, jud.Timis, cod postal 305200. Se vor folosi pentru delimitarea spatiilor, antiparcare, zonelor pietonale, a parcarii str.M.Emincu,nr.3, Deta.Timis- Produsele, diblurile, suruburile si TRANSPORTUL sunt incluse în pret. Se depune certificat de calitate.
- Număr anunț
- DA26129666
- Autoritate contractantă
- Orasul Deta (CUI 2503378)
- Furnizor / câștigător
- DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI 28940350)
- Cod CPV
- 34928472-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 693,30 RON
- Valoare atribuită
- 693,30 RON
- Data publicării
- 12.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.