Atribuită Cumpărare directă

Certificat SSL Positive valabilitate 2 ani pentru serverul de e-mail mail.campulungmoldovenesc.ro.

Număr anunț
DA26134968
Autoritate contractantă
Primaria municipiului Campulung Moldovenesc (CUI 4842400)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
79132100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
122,20 RON
Valoare atribuită
122,20 RON
Data publicării
13.08.2020 00:00
Data finalizării
14.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

122,20 RON

din 122,20 RON estimat