Atribuită Cumpărare directă

Se achizitioneaza urmatoarele produse conform referatului de necesitate nr. 4804/11.08.2020: 500 bucati MASTI CHIRURGICALE MEDICALE, DIN 3 STRATURI, TIP I , MDD 93/42/EEC ( EN 14683:2019 ) ,CU ELASTIC, CU CAPACITATE DE FILTRARE SPORITA DE PESTE 95%, cu clema metalica pentru fixare pe nas, culoare albastra ; 4 bucati ( seturi)) manusi examinare nitril urmaroarele marimi: 1 buc marimea XL; 2 bucati L, 1 bucata M.

Număr anunț
DA26140047
Autoritate contractantă
COMUNA SAHATENI (CUI 4055726)
Furnizor / câștigător
ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI 13393416)
Cod CPV
33772000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
891 RON
Valoare atribuită
891 RON
Data publicării
14.08.2020 00:00
Data finalizării
14.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

891 RON

din 891 RON estimat