Atribuită
Cumpărare directă
denumire um cantitate pret_unitar valoare TONER XEROX B1022 OEM 13.7K buc 2 290 580 REFILL PANTUM PA 210 buc 21 90 1890 TONER PANTUM PA210 buc 9 210 1890 TONER HP CE 285A/435/278/436 JY BUC 4 47.5 190 TONER SAMSUNG MLT-D105 buc 1 155 155 TONER PANTUM PA219 buc 1 210 210 REVIZIE IMPRIMANTA HP H 1 247.9 247.9 REFILL SAMSUNG H 1 60 60
- Număr anunț
- DA26134497
- Autoritate contractantă
- COMUNA OSORHEI (CUI 4641288)
- Furnizor / câștigător
- SIND ŞANSA SRL (CUI 29431710)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.222,90 RON
- Valoare atribuită
- 5.222,90 RON
- Data publicării
- 13.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.