Atribuită Cumpărare directă

DULAP CU 2 USI FORMAT DIN: PAL MELAMINAT 18MM 76*220*40 CULOARE BARDOLINO PE PICIOARE METALICE DE 5CM CANT ABS DE 2MM LA USI, 5 POLITE CU YALA

Număr anunț
DA26159975
Autoritate contractantă
S.N. AEROPORTUL INTERNATIONAL TIMISOARA TRAIAN VUIA S.A. (CUI 11178217)
Furnizor / câștigător
RADOR LC SRL (CUI 19278696)
Cod CPV
39122100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.080 RON
Valoare atribuită
1.080 RON
Data publicării
19.08.2020 00:00
Data finalizării
20.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.080 RON

din 1.080 RON estimat