Atribuită
Cumpărare directă
„Sistem informatic de înregistrare a documentelor generatoare de obligaţii de plată la nivel de CNAIR SA - ROGOP" Este necesară o aplicație informatică de tip client-server prin care se pot gestiona documentele de tipul facturilor ce trec prin registratura companiei - "ROGOP", care trebuie să conțină următoarele interfețe: 1. Registru documente; 2. Configurare registru; 3. Facturi/CFP; 4. Borderou ordine de plată; 5. Nomenclatoare ; 6. Rapoarte; 7. Interfața ROGOP; 8. Administrare; Cerințe aplicație Registru operaţiuni generatoare de obligaţii de plată (ROGOP): 1. Punerea în funcțiune = soluții la cheie. Toate componentele sistemului vor fi instalate și configurate pentru a prezenta o platformă unitară ; 2. Mentenanța=să mențină toate sistemele și platformele livrate la zi cu toate actualizările necesare recomandate de producatori, furnizori, industrie, pe toată perioada de garanție; 3. Instruire; 4. Documentație = în limba română, în format electronic și letric; 5. Garanție = 12 luni de la data punerii in functiune ; 6. Servicii de Suport și Mentananță (SLA)=Aceste servicii se vor face cu titlu gratuit și vor include soluţii pentru orice problemă tehnică care poate apărea în perioada de garanție şi care este asociată unei cereri justificate de intervenţie în garanție, care poate include reparaţii / înlocuiri, manoperă, materiale si transport (întreţinere corectivă);
- Număr anunț
- DA26128905
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- STATUS TREIZECI ŞI DOI SRL (CUI 29381302)
- Cod CPV
- 48900000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 128.000 RON
- Valoare atribuită
- 128.000 RON
- Data publicării
- 12.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.