Atribuită
Cumpărare directă
Pachet materiale birotica si papetarie set 1 Toner Brother TN 2411 buc 1 183.19 Toner Tosh T4590 buc 1 327.73 Mouse Microsoft 1850 buc 1 67.22 HP Q2612A Toner buc 1 158.82 HP CF 283A Toner buc 1 142.85 Stick 32 GB buc 2 29.41 Mouse Logitech M185 buc 1 68.91 Toner Brother TN 2310 buc 1 200.00 switch 8 port buc 1 159.66 TOTAL 1367.20
- Număr anunț
- DA26156500
- Autoritate contractantă
- ORAS BAILE OLANESTI (CUI 2541215)
- Furnizor / câștigător
- XEROSERVICE SRL (CUI 13875660)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.367,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.367,20 RON
- Data publicării
- 18.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.