Atribuită
Cumpărare directă
Hartie Vari Copy 50 12 BIBLIORAFT PLASTIFIAT 7.5CM ALBASTRU NOKI NK56411130 10 5.25 BIBLIORAFT PLASTIFIAT 7.5CM GALBEN NOKI NK56411030 10 5.25 FOLIE PROTECTIE A4 CRISTAL 100/SET 45 MIC 100/SET NOKI NK5443045 7 12.65 PIX CU GEL CU MECANISM 0.5MM ALBASTRU MATE DELI DLEQ10430 50 1.54 DOSAR INCOPCIAT COPERTA 1/2 CARTON OA142120 300 0.39 DECAPSATOR NOKI NKL6 4 1.9 PLIC C4 SILICON 90G 229*324MM ALB TIP T GPV GP138303B 50 0.38 PLIC C6 SILICON 70G 114*162MM ALB GPV GP121303B 50 0.12
- Număr anunț
- DA26123246
- Autoritate contractantă
- COMUNA DUDESTII VECHI (PRIMARIA COMUNEI DUDESTII VECHI) (CUI 4483919)
- Furnizor / câștigător
- NEWDESK SRL (CUI 26999482)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.020,15 RON
- Valoare atribuită
- 1.020,15 RON
- Data publicării
- 11.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.