Atribuită
Cumpărare directă
Obiectul achizitiei consta in achizitia de servicii de furnizare internet, pentru o perioada de 12 luni, in conformitate cu cerintele Specificatiei tehnice, document atasat la campul Documente atasate, la prezenta achizitie. Contractantul isi va asuma specificatiile tehnice atasate si va transmise pe adresa de e-mail: georgiana.jianu@distributie-energie.ro formularul de oferta privind indeplinirea cerintelor.
- Număr anunț
- DA26131676
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE MUNTENIA NORD S.A. (CUI 14506181)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 72411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 74.905,92 RON
- Valoare atribuită
- 74.905,92 RON
- Data publicării
- 13.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.