Atribuită
Cumpărare directă
1. 6 abon : Tip abonament 300 min nat si 50 sms nat 2. 60 abon : Tip abonament 300 min nat, 50 sms nat si 1 GB 3. 36 abon : Tip abonament 300 min nat, 50 sms nat si 2 GB 4. 9 abon : Tip abonament 600 min nat, 50 sms nat si 4 GB Costul total pentru un contract valabil 24 luni + Oferta speciala discount 10% , este de 6.518,88 EURO fara TVA, reprezentand 31.950,98 RON fara TVA. Echivalenta a fost facuta la cursul Vodafone de 1 EURO = 4.9013 RON valabil in data de 14.08.2020.
- Număr anunț
- DA26144433
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI PRIVAT AL MUNICIPIULUI SIBIU (CUI 14392265)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64212000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.950,98 RON
- Valoare atribuită
- 31.950,98 RON
- Data publicării
- 14.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.