Atribuită Cumpărare directă

Set cartuse pentru CANON MAXIFY MB2050. Contine 4 cartuse de capacitate mare: PGI-1500XLB, PGI-1500XLC, PGI-1500XLM, PGI-1500XLY.

Număr anunț
DA26148946
Autoritate contractantă
JUDETUL IASI (CUI 4540712)
Furnizor / câștigător
GAMA INK SERVICE SRL (CUI 17741882)
Cod CPV
30192113-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
502,52 RON
Valoare atribuită
502,52 RON
Data publicării
17.08.2020 00:00
Data finalizării
18.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

502,52 RON

din 502,52 RON estimat