Atribuită
Cumpărare directă
Banane, proaspete, sanatose, calitatea I; Cartofi, calitatea I, sanatosi; Ceapa , sanatoasa , calitatea I; Lamai, sanatoase, proaspete , calitatea I ; Orez Deroni, cal I, ambalat la 1 kg; Prajitura Magura ambalata la 35 g; Telemea de vaca, de calitate;
- Număr anunț
- DA26170947
- Autoritate contractantă
- Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica pentru Persoane Adulte cu Handicap Nedelea (CUI 2843507)
- Furnizor / câștigător
- FLOLIV DISTRIBUTION SRL (CUI 27686041)
- Cod CPV
- 03222000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.919 RON
- Valoare atribuită
- 1.919 RON
- Data publicării
- 20.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.