Atribuită
Cumpărare directă
Cod Denumire UM Cantitate Pret Valoare neta SD110 Dispenser electronic dezinfectant/sapun lichid, rezervor 1100ml BUC 10 185.00 1,850.00 SEPTI500+POMP Gel dezinfectant pentru maini si suprafete, avizat, fara clatire, flacon cu pompa, 500ml BUC 20 30.00 600.00 E-2345580 Skinman soft protect FF 20L- dezinfectant pentru igiena mainilor BUC 2 950.00 1,900.00 3 32 4,350.00 mai putin
- Număr anunț
- DA26146151
- Autoritate contractantă
- Scoala "Traian Darjan" Cluj-Napoca (CUI 18004609)
- Furnizor / câștigător
- SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.350 RON
- Valoare atribuită
- 4.350 RON
- Data publicării
- 17.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.