Atribuită Cumpărare directă

CUL ALB,EURO 6-ECHIPAT CONF.OF.13962/11.08.2020

Număr anunț
DA26152935
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC AGNITA (CUI 4241176)
Furnizor / câștigător
EMILIAN SRL (CUI 3351243)
Cod CPV
34110000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
55.874,65 RON
Valoare atribuită
55.874,65 RON
Data publicării
18.08.2020 00:00
Data finalizării
18.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

55.874,65 RON

din 55.874,65 RON estimat