Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie 10808472 - Lavoar Zoom Uno, 50 cm, alb, ceramica - 1 BUCATA 10808473 - Piedestal lavoar Uno, ceramica sanitara, alb - 1 BUCATA 10807058 - Baterie lavoar pipa scurta Ferro Elba Bel 2, stativa, cartus ceramic 40 mm, crom - 1 BUCATA 10805993 - Sifon flexibil 32 - 40 x 5/4 inch - 1BUCATA 11115397 - Robinet coltar 1/2-1/2" - 2 BUCATI 11115234 - Robinet trecere apa FF 1/2" - 2 BUCATI 11141127 - Teava Pp-R Pn20Dn020 Formul - 5 BUCATI 11141087 - Cot Pp-R Fi 020X1/2 Formul - 4 BUCATI 11141080 - Cot Pp-R 90/020 Formul - 6 BUCATI 11141096 - Mufa Pp-R 020 Formul - 6 BUCATI 11141076 - Cot Cu Talpa Pp-R Fi 20X1/2 Formul - 2 BUCATI 11115292 - Teu alama 1/2" - 4 BUCATI 11115296 - Niplu alama 1/2" - 6 BUCATI 11115298 - Cot alama MF 1/2" - 4 BUCATI 10802847 - Tub PVC-U Valplast DN032 mm 50 cm - 4 BUCATI 10802849 - Tub PVC-U Valplast DN032 mm 2 m - 4 BUCATI 10800942 - Ramificatie PP DN 032 x 032/870 - 1 BUCATA 10813952 - COLIER CU GARNITURA SURUB SI DIBLU 1/2" - 6 BUCATI
- Număr anunț
- DA26166762
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE ENDOCRINOLOGIE C.I. PARHON (CUI 4505367)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 387,07 RON
- Valoare atribuită
- 387,07 RON
- Data publicării
- 19.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.