Atribuită Cumpărare directă

Denumire Cod Detaliu constructiv Cant. Pret unitar LEI fara TVA Pret total LEI fara TVA Placi culturi celulare MULTIWELL Fabricate din polistiren USP VY crystal (in camere curate ) Suprafata tratata Volum si suprafata de crestere uniforma pe toata placa Godeurile sunt marcate cu coduri alfanumerice pentru o identificare usoara Sterile prin GAMMA IRRADIATION si libere de DNAse,RNAse si fara pirogenitati Capac inclus Ambalate un pungi individuale Volum : 0,38-0,57 ml Suprafata de crestere : 1,93 ² Fund plat Set 100 bucati CCPP-024-100 1 518,47 518,47 Microtuburi pentru centrifuga Microtubur cu fund conic Material: polipropilena transparenta Microtuburile sunt sterile Prevazute cu gradatii si zona de notare sau etichetare Autoclavabile la 121 °C pentru 20 de minute Capacele nu trebuie inchise in timpul procedurii de autoclavare Livrate cu certificat ce atesta lipsa de priogeni, DNA si RNA Impachetate individual cu numar de lot, data productie si data expirare Capacitate: 1,5 ml Viteza centrifugare: 20 000 x g Setul contine 500 de bucati ! 078.03.022 1 25.00 25.00 Microtuburi pentru centrifuga Microtubur cu fund conic Material: polipropilena transparenta Microtuburile sunt nesterile Prevazute cu gradatii si zona de notare sau etichetare Autoclavabile la 121 °C pentru 20 de minute Capacele nu trebuie inchise in timpul procedurii de autoclavare Livrate cu certificat ce atesta lipsa de priogeni, DNA si RNA Impachetate individual cu numar de lot, data productie si data expirare

Număr anunț
DA26141203
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
614,97 RON
Valoare atribuită
614,97 RON
Data publicării
14.08.2020 00:00
Data finalizării
17.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

614,97 RON

din 614,97 RON estimat