Atribuită
Cumpărare directă
Reparatii suprafete degradate prin plombare. Lucrarile cuprind :- intocmire caiet de sarcini, antemasuratori, liste de cantitati. - lucrari de reparatii ( taiere contur suprafete degradate , decapare manuala si mecanizata , curatire si amorsare suprafete; asternerea beton asfaltic BAPC 16 transport utilaje si beton asfaltic )
- Număr anunț
- DA26148664
- Autoritate contractantă
- COMUNA VALEA MARE PRAVAT (PRIMARIA VALEA MARE PRAVAT) (CUI 5010196)
- Furnizor / câștigător
- DRUM CONSTRUCT LOGISTIK SRL (CUI 25707881)
- Cod CPV
- 45233142-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 58.742,82 RON
- Valoare atribuită
- 58.742,82 RON
- Data publicării
- 17.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.