Atribuită Cumpărare directă

Proiectare + Alimentare cu energie electrica Hangar nou construit + A.E.E Pompe de Apa + Pompe Benzina - la Aeroclubul Teritorial Aurel Vlaicu - Bucuresti OFERTA : 1. Canalizare zona nepavata - 210m x 152 lei = 31920 lei 2. Pozare cablu joasa tensiune - 210m x 16 lei = 3360 lei 3. Verificare cabluri joasa tensiune - 2buc x 581 lei = 1162 lei 4. Montare tablou joasa tensiune - 3buc x 250 lei = 750 lei 5. Furnizare cablu cupru CYABY 3x120+70mmp - 85m x 284 lei = 24140 lei 6. Furnizare cablu cupru CYABY 3x95+50mmp - 40m x 253 lei = 10120 lei 7. Furnizare cablu cupru CYABY 3x50+25mmp - 90m x 187 lei = 16830 lei 8. Furnizare tablou electric - 3buc x 1740 lei = 5220 lei 9. Intocmire proiect tehnic avizat M.L.P.A.T - 1buc x 2500 lei = 2500 lei Oferta noastra este de 96002 lei fara TVA (nu suntem platitori de TVA)

Număr anunț
DA26174317
Autoritate contractantă
AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
Furnizor / câștigător
STOICA AND OTHERS S.R.L. (CUI 42312210)
Cod CPV
71314000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
96.002 RON
Valoare atribuită
96.002 RON
Data publicării
20.08.2020 00:00
Data finalizării
21.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

96.002 RON

din 96.002 RON estimat