Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie furnituri, blu-ray si capsator profesional 140 coli. - Blu-ray 25gb Verbatim bulk 50buc/bulk - 200 buc - Capsator profesional metalic 140 coli Noki - 1 buc -Post it 20x50 - 30 seturi -Post it 76x76 diverse culori - 30 buc - Lipici stick 21g Optima-20 buc. Certificat de conformitate si garantie.
- Număr anunț
- DA26151105
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LÂNGA TRIBUNALUL IALOMITA (CUI 4365310)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30234400-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 685,14 RON
- Valoare atribuită
- 685,14 RON
- Data publicării
- 17.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.