Atribuită Cumpărare directă

Nr. Denumirea produsului U.M. Cantitate Pret unitar fara TVA Valoarea fara TVA crt. 1 BLOC LUMINI DACIA OE BUC 1 262.8487 262.85 2 CARCASA CHEIE PORNIRE DACIA OE BUC 1 162.4454 162.45 3 INL BLOC LUMINI ORE 0.6 105.0000 63.00 4 REGLAJ GEOMETRIE 4X4 (OPERATIUNE) BUC 1 151.2605 151.26 TOTAL 639.55 Preturile nu includ TVA

Număr anunț
DA26136991
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA FONDULUI PENTRU MEDIU (CUI 14715650)
Furnizor / câștigător
TD AVANT GARAGE S.R.L. (CUI 39272370)
Cod CPV
50110000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
639,55 RON
Valoare atribuită
639,55 RON
Data publicării
13.08.2020 00:00
Data finalizării
17.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

639,55 RON

din 639,55 RON estimat