Atribuită Cumpărare directă

Klintensiv gel dezinfectant maini virucid la 1l dezinfectia mainilor prin frecare, nu necesita clatire

Număr anunț
DA26138361
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU PLATI SI INSPECTIE SOCIALA CLUJ (CUI 24714619)
Furnizor / câștigător
UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
119,80 RON
Valoare atribuită
119,80 RON
Data publicării
13.08.2020 00:00
Data finalizării
14.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

119,80 RON

din 119,80 RON estimat