Atribuită Cumpărare directă

Este un produs special conceput cu acţiune bactericidă şi fungicidă care asigură igiena perfectă, suprafeţele fiind dezinfectate în profunzime. Parfumul deosebit de plăcut asigură împrospătarea ambianţei ( produsul nu conţine clor ) - produs cu trigger pentru o aplicare usoara. Se aplică prin pulverizare pe suprafaţa dorită şi se lasă să acţioneze 15 minute după care clătiţi cu apă curată. Recomandat pentru: pardoseli de orice tip, ustensile de lucru, jucării, aparate electrocasnice, întrerupătoare, clanţe uşi, telefoane, tastaturi, coşuri de gunoi, obiecte sanitare, capace și vase toaletă, cuşti/colivii animale de casă etc. Categorie de utilizatori: profesional, colectivitati, public larg Produs avizat de Ministerul Sanatatii Comisia Nationala pentru Produse Biocide - Aviz NR.2691BIO/02/05.14.

Număr anunț
DA26135235
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "ALEXANDRU IVASIUC" BAIA MARE (CUI 26691104)
Furnizor / câștigător
FARMEC SA (CUI 199150)
Cod CPV
33700000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
389,60 RON
Valoare atribuită
389,60 RON
Data publicării
13.08.2020 00:00
Data finalizării
14.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

389,60 RON

din 389,60 RON estimat