Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare a constructiilor si bunurilor, asigurare de incendiu si alte calamitati

Număr anunț
DA26152265
Autoritate contractantă
COMUNA FRUMOASA (CUI 4246173)
Furnizor / câștigător
ROM INSURANCE BROKER (CUI 26121057)
Cod CPV
66513200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.254,99 RON
Valoare atribuită
1.254,99 RON
Data publicării
18.08.2020 00:00
Data finalizării
20.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.254,99 RON

din 1.254,99 RON estimat