Atribuită Cumpărare directă

Achizitie mobilier conform anunt de intentie DGASPC Sector 2 si a ofertei depuse (Oferta financiara la Caiet de sarcini nr 91524 din 07.07.2020 si la Anuntul de intentie de Achizitie directa Mobilier nr 102821 din data de 29.07.2020 postate pe site-ul DGASPC Sector 2 in data de 29.07.2020. Oferta financiara contine lista de obiecte de mobilier apartamente si centre administrative conform specificatiilor tehnice. Oferta este realizata pentru 47 de repere unice insemnand 108 piese de mobilier)

Număr anunț
DA26154097
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 2 (CUI 17093691)
Furnizor / câștigător
EUPHORICA CONCEPT S.R.L. (CUI 37550828)
Cod CPV
39100000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47.147 RON
Valoare atribuită
47.147 RON
Data publicării
18.08.2020 00:00
Data finalizării
19.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47.147 RON

din 47.147 RON estimat