Atribuită Cumpărare directă

Pachet reparatii masini de gazon MB 655.3 V cf deviz 6/07.08.2020

Număr anunț
DA26154729
Autoritate contractantă
DOMENIUL PUBLIC SI PRIVAT S.A. (CUI 27231643)
Furnizor / câștigător
OVISTIL-FLOR SRL (CUI 28421530)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.623,53 RON
Valoare atribuită
1.623,53 RON
Data publicării
18.08.2020 00:00
Data finalizării
19.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.623,53 RON

din 1.623,53 RON estimat