Atribuită Cumpărare directă

MORCOV 3X1.83 ARDEI 2X5.5 TELINA 1X3.39 MERE 3X5.32 CAISE 3X6.61 PIERSICA 3X4.22 BANANE 3X3.87 CARTOFI 20X1.19 VARZA 2X1.28 ROSII 3X3.58

Număr anunț
DA26154825
Autoritate contractantă
Comuna Bucium (Primaria Bucium Alba) (CUI 4561979)
Furnizor / câștigător
FRUCT IMPORT EXPORT SRL (CUI 14187015)
Cod CPV
03200000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117,04 RON
Valoare atribuită
117,04 RON
Data publicării
18.08.2020 00:00
Data finalizării
19.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

117,04 RON

din 117,04 RON estimat