Atribuită Cumpărare directă

1. Distrugator documente Tip actionare: Automata Tip taiere: Confetti Capacitate minima de taiere (coli): 15 Utilizat pentru:Hartie, CD, Carduri bancare Nivel de securitat: 4 Indicator: supraincalzire, supraincarcare, Ciclu de lucru continuu, minim: 9 min Viteza de taiere 2 m/min Volum cos min: 25 l Nivel zgomot maxim: 65 dB Latime fanta de taiere 226 mm Dimensiuni taiere (mm) 3.9 x 38 2. Memorie USB Capacitate: 64 GB Interfata: USB 3.0 Rata de transfer la citire: (MB/s) 135 Rata de transfer la scriere: (MB/s) 40 Certificat FIPS 140-2 Nivelul 3 Rezistenta la apa Rezistenta la praf Cod PIN, tastatura numerica Codare pe AES 256 biti 3. Distrugator documente

Număr anunț
DA26170654
Autoritate contractantă
Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Iasi (CUI 4701509)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30191400-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.656,30 RON
Valoare atribuită
1.656,30 RON
Data publicării
20.08.2020 00:00
Data finalizării
24.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.656,30 RON

din 1.656,30 RON estimat