Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant pentru maini ce ajuta la protejarea mainilor. bidon de 1l.

Număr anunț
DA26157014
Autoritate contractantă
C.N.C.F. "CFR" S.A-SUCURSALA REGIONALA C.F. BUCURESTI- UNITATE OPERATIONALA (CUI 15548207)
Furnizor / câștigător
STRATON DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42578060)
Cod CPV
24311410-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.540 RON
Valoare atribuită
7.540 RON
Data publicării
18.08.2020 00:00
Data finalizării
19.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.540 RON

din 7.540 RON estimat